Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może niech rzecznik dyscypliny samorządu prawniczego przyjży  się pracy tego 'sędziego", skoro mamy takich sędziów, to przestańmy przyjmować mandaty. Cóż to za wina 20 km więcej, jakichś zakaz zatrzymywania itd. w porównaniu do takiej jazdy, o przekroczeniach prędkości przez motocyklistów, nie wspomnę... żałosny wymiar tzw. sprawiedliwości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto takiemu gnojowi dał taką maszynę w takim wieku? Jego stary i stara to muszą być wyjątkowe bałwany. Ja na swój sprzęt musiałem trochę popracować, a to śmierdzące gówno nie dość że ma siano we łbie to jeszcze tatuś z mamusią wszystko pod nos podsunęli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
likwidujcie tor!!! stawiajcie kolejne pie...lone hipermarkety i je..ne galerie! miasto inspiracji kufa jego mać brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto takiemu gnojowi dał taką maszynę w takim wieku? Jego stary i stara to muszą być wyjątkowe bałwany. Ja na swój sprzęt musiałem trochę popracować, a to śmierdzące gówno nie dość że ma siano we łbie to jeszcze tatuś z mamusią wszystko pod nos podsunęli...
w jakim wieku?? a co on 12 lat ma? dużo młodych osób pracuje w tym wieku nie przesadzaj dziadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że sam się wyeliminuje prędzej czy później
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
likwidujcie tor!!! stawiajcie kolejne pie...lone hipermarkety i je..ne galerie! miasto inspiracji kufa jego mać brawo
  Jak chcesz tor to sobie sam wybuduj i jeździj ile będziesz chciał. Ulica nie jest dla debili i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że sam się wyeliminuje prędzej czy później
bardzo na to liczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Kodeks drogowy przewiduje ile kół ma się stykać z jezdnią podczas jazdy samochodem czy motocyklem...? NIE! Jedyny paragraf to "Jazda stwarzająca niebezpieczeństwo"! A to mało konkretny przepis...! Można go ukarać za np za nadmierną prędkość i inne przewinienia ale za w.w.  przewinienia nie można zabrać prawa jazdy. Dlatego sąd szybko mu je oddał, a policjant wykazał się emocjami i nieznajomością podstawowych zapisów kodeksu drogowego! Można mieć na temat tego "zagrożenia" różne zdanie ale fakty są niepodważalne. 
to wg twojej logiki motory powinni robić z jednym kółkiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ten gnój i sędzia to jedna rodzina?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyeliminować sędziego za oddanie uprawnień...... to jest nie do pomyślenia.... kto pracuje w tych sądach??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za jakaś zbiorowa psychoza; z normalnego chłopaka robicie ghost ridera, a takich jest wielu. Komuś się nie podoba, że umiał zawalczyć o swoje? Czemu was nie bulwersuje, że codziennie po drogach jeżdżą napici i przez nich wciąż giną ludzie, czemu nie poruszają was bandyci pozostawiający ofiary wypadków bez udzielenia pomocy, albo czy ktoś kiedyś słyszał o mandacie za nie ustąpienie pierwszeństwa karetce na sygnale (a to też spowodowanie zagrożenia życia). Rzucajcie kamieniami zakłamani obrońcy praworządności drogowej i pamiętajcie o tym gdy następny raz przyciśniecie pedał, wyciągnięcie telefon, czy zablokujecie karetkę bo krawężnik za wysoki. A  tak w ogóle czemu ma służyć ten "artykuł"; pisać każdy może - trochę lepiej lub trochę gorzej..., ale należałoby przynajmniej rzetelnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakim wieku?? a co on 12 lat ma? dużo młodych osób pracuje w tym wieku nie przesadzaj dziadu
Ma 22 lata a od 2011 jest wielokrotnie notowany? Na czym niby? Mając 19 lat jesteś w stanie zarobić na auto, utrzymać je za własne pieniądze i jeszcze płacić mandaty? Dużo osób pracuje ale nie za takie stawki które pozwalają kupić taką CBRke, dziadu jeszcze nie jestem, święty na drodze tez nie jestem ale uważam że prawko kat. A powinno się dostawać najwcześniej w wieku 25 lat, nie bez kozery ubezpieczalnie walą zwyżki za niedowiek, zanim się szczeniak wyszczeka może trochę pokory się nauczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi ludzie bo kurwa nie wiem o co chodzi, co to kurwa za sąd w tym kraju jest, który zachęca bydlaka do dalszej brawury na drodze, która to brawura w konsekwencji zaowocuje zabitymi ludżmi przez tego debila na motorze.... ja tego kurwa nie kumam. Najlepiej gdyby ten idiota sędzia wypowiedział się, dlacz\ego oddał prawo jazdy komuś kto ma udokumentowane narażanie życia ludzi - bo jak można zinterpretować taki styl jazdy? Czy zdaniem szanownego (tfu!) sądu taki styl nie naraża ludzi? Czekata aż kogoś zabije, tak? Huj nie sąd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ten gnój i sędzia to jedna rodzina?
  Wcale bym się nie zdziwił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma 22 lata a od 2011 jest wielokrotnie notowany? Na czym niby? Mając 19 lat jesteś w stanie zarobić na auto, utrzymać je za własne pieniądze i jeszcze płacić mandaty? Dużo osób pracuje ale nie za takie stawki które pozwalają kupić taką CBRke, dziadu jeszcze nie jestem, święty na drodze tez nie jestem ale uważam że prawko kat. A powinno się dostawać najwcześniej w wieku 25 lat, nie bez kozery ubezpieczalnie walą zwyżki za niedowiek, zanim się szczeniak wyszczeka może trochę pokory się nauczy
mam 19 lat pracuje od roku i jeżdżę samochodzikiem ,całkiem dobrym  , jakoś je utrzymuję . Jak się główkuje to i w wieku 16 lat można zarobić na "CBRke " bez pomocy mamusi i tatusia . . . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Kodeks drogowy przewiduje ile kół ma się stykać z jezdnią podczas jazdy samochodem czy motocyklem...? NIE! Jedyny paragraf to "Jazda stwarzająca niebezpieczeństwo"! A to mało konkretny przepis...! Można go ukarać za np za nadmierną prędkość i inne przewinienia ale za w.w.  przewinienia nie można zabrać prawa jazdy. Dlatego sąd szybko mu je oddał, a policjant wykazał się emocjami i nieznajomością podstawowych zapisów kodeksu drogowego! Można mieć na temat tego "zagrożenia" różne zdanie ale fakty są niepodważalne. 
Pojazd tak czy tak jest nadal pojazdem jednośladowym mogą go co najwyżej w  du psko  pocałować komunistyczne chamy !!!!!  bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 19 lat pracuje od roku i jeżdżę samochodzikiem ,całkiem dobrym  , jakoś je utrzymuję . Jak się główkuje to i w wieku 16 lat można zarobić na "CBRke " bez pomocy mamusi i tatusia . . . 
Dokładnie ja w wieku 20 lat jeździłem samochodem z 2001 roku i go nie ukradłem ani pieniędzy na niego ;) poprostu zarobiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
największym zagrożeniem w ruchu są ludzie, których zżera bezinteresowna nienawiść do innych, społerskie odruchy - tak właśnie tacy jak większość przedmówców. Tacy jak wy kiedyś wyżywali się w tzw. ORMO - tacy poza prawem pomocnicy milicji.Jeśli ktoś pisze takie teksty, że widać jak mu wściekła piana zalewa twarzyczkę powinien raczej poszukać pomocy lekarskiej - bo to on stanowi zagrożenie i utrudnienie nie tylko w ruchu drogowym ale w życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie ja w wieku 20 lat jeździłem samochodem z 2001 roku i go nie ukradłem ani pieniędzy na niego ;) poprostu zarobiłem.
człowieku zdecyduj się czy masz 19 lat czy w wieku 20 jeździłeś autem z 2001roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyeliminować sędziego za oddanie uprawnień...... to jest nie do pomyślenia.... kto pracuje w tych sądach??!!
Komunistyczna sitwa,jeszcze z nadania moskiewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...